Gizlilik ve Güvenlik

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 

Üye bilgileri www.gavperspektif.com içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve www.gavperspektif.com çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri www.gavperspektif.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece www.gavperspektif.com'dan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir, www.gavperspektif.com tarafından kullanılmaz.

www.gavperspektif.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

www.gavperspektif.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Gizlilik İlkemiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için www.gavperspektif.com adlı internet sitemizdeki iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile gavperspektif.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Göç Araştırmaları Vakfı İktisadi İşletmesi
Hacettepe Mahallesi Fener Sokak No:5 
Tel: 0 312 473 79 11 Faks: 0 312 473 79 14

Kapat