Sipariş Koşulları

1 - www.gavperspektif.com kitap satış e-ticaret sitesidir. Sitemizde satışa sunulan kitapların tamamı Göç Araştırmaları Vakfı İktisadi İşletmesi'ne aittir.

2 - www.gavperspektif.com sitesinde ki tüm ürünler yasalara uygun şekilde Bandrollü olarak satılmaktadır. İkinci el, korsan veya sahaf kitap satışı yapılmamaktadır.

3 - www.gavperspektif.com 18 yaşından büyüklere hizmet vermektedir. 18 yaşından küçüklere yönelik yayınlar satılmakta ancak 18 yaşından küçüklerin siparişleri işleme alınmamaktadır.

4 - www.gavperspektif.com sitesinden Kredi Kartı ( Peşin veya Taksitle - Peşin 3Ds ile ), Bankamatik Kartı veya Banka Havalesi yoluyla hizmet alabilirsiniz. Banka havalesi için ödeme yaptığınız kurum ayrıca hizmet ücreti talep edebilir. Banka havalesi ile yapılan ödemelerde ödeme dekontunun Faks (0312 473 7914 ) veya E-posta (siparis@gavperspektif.com) ile bildirilmesi yada iletişim formu aracılığıyla ödeme beyanında bulunulması siparişlerin işleme alınmasını hızlandırmak açısından önemlidir. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerin iptali hakkı Göç Araştırmaları Vakfı İktisadi İşletmesi'ne aittir. İş günlerine cumartesi dahil değildir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü gönderimi yapılır. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü işleme alınırlar. İptal edilen bir siparişin ödemesi yapılmışsa verilen sipariş incelenir ve herhangi bir ücret farklılığı bulunmazsa sipariş tekrar işleme alınır. 

5 - www.gavperspektif.com sitesinde aksi belirtilmemişse stokla ürün satışı yapılmaktadır.  Siparişin verildiği tarihte var olmayan ve ön görülmeyen;
Kitapların yeni baskı yapması, deponun sevkiyat yapmasına engel teşkil edebilecek, tabi afet savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza gibi mücbir sebeplerden gönderim süreleri aksayabilir. www.gavperspektif.com sitesinde 7 iş gününden uzun gönderim süresi bulunmamaktadır. Aksi bir durum oluştuğunda müşteriye mutlaka bilgi verilir.

6 - www.gavperspektif.com sitesinden vermiş olduğunuz siparişler yasalar çerçevesinde irsaliyeli fatura ile gönderilmektedir. Fiyatlar TL bazında olup kitaplar için uygulanan KDV oranı %0 kargo için uygulanan KDV oranı ise %18'dir. 1 Şubat 2019 itibariyle kitapta uygulanan KDV oranı %0 olarak belirlenmiştir. Tüzel Kişiler için Vergi Numarası ve Vergi Dairesi belirtilmesi zorunludur.

7 - www.gavperspektif.com sitesinde yer alan kitaplar liste fiyatları üzerinden satışa sunulmaktadır. Kredi kartınızla yapacağınız peşin ödemelerde bu liste fiyatları ve bu liste fiyatları üzerinden uygulanan indirim oranları geçerlidir. Ancak taksitli satışlarda oluşan vade farkları liste fiyatına yansıtılmak suretiyle faturalandırılmaktadır. 

7 - www.gavperspektif.com sitesinde müşterilerin bilgileri 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

Kapat